O Firmie

Skup aut używanychCieszymy się, że trafili Państwo na stronę naszej firmy. Od wielu lat świadczymy profesjonalne usługi skupu aut używanych za gotówkę, a nasze grono zadowolonych klientów ciągle się poszerza.

Nasza firma oferuje fachową wycenę każdego auta - osobowego, dostawczego, terenowego, vana, uszkodzonego i bezwypadkowego, w każdym stanie technicznym i z każdego rocznika. Nadrzędną wartością naszego auto skupu jest korzyść dla klienta. Dzięki dużemu zainteresowaniu naszą ofertą byliśmy w stanie zmniejszyć marżę do minimum, co daje Państwu pewność najlepszej ceny za Państwa auto.

W naszym auto skupie pracują jedynie profesjonaliści w swojej dziedzinie - fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale potrafią ocenić wartość auta, skalę ewentualnych uszkodzeń i koszty doprowadzenia samochodu do dobrego stanu. Tworzymy grono pasjonatów, dla których motoryzacja jest nie tylko pracą, ale też misją i sposobem na życie. Umiemy doceniać samochody i znamy wartość każdego z nich.

Dlaczego nasza oferta jest tak dobra? Przede wszystkim dlatego, że stawiamy na minimalizację kosztów prowadzenia skupu samochodów przy jednoczesnej maksymalizacji jakości obsługi klienta i fachowego doradztwa. Decydując się na oddanie samochodu nie do skupu samochodów, lecz do autoryzowanego dealera, płacą Państwo za wystawny salon, eleganckie biurka i sztab konsultantów. U nas pracują tylko specjaliści z dziedziny motoryzacji z wieloletnim doświadczeniem, którzy sprawnie wykonują swoje zadania i każdego klienta traktują indywidualnie. Nie musimy zatrudniać sekretarki i recepcjonistki, by dobrze obsłużyć naszych klientów. Od początku naszym celem było przede wszystkim zagwarantowanie satysfakcji właścicielom aut - tak jest do dziś i to się nigdy nie zmieni.

Działamy na terenie całego kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z dokonanych transakcji. Nie muszą Państwo przyjeżdżać do nas - my przyjedziemy do Państwa. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu, a na teren Warszawy i Łodzi przyjeżdżamy już w dniu zgłoszenia.