Skup samochodów Warszawa

kontakt do skupu

Oferujemy ekspresowy skup samochodów używanych osobowych i dostawczych za gotówkę z terenu Warszawy i okolic zarówno od klientów indywidualnych jak i od firm.

W branży motoryzacyjnej działamy przez wiele lat, więc doskonale znamy wszelkie wymagania naszych klientów. Staliśmy się jednymi z liderów w branży - zdobyliśmy rzeszę stałych i usatysfakcjonowanych klientów z całej Polski. Naszą siedzibą jest Warszawa, jednakże działamy na terenie całej Polski. Wszystko fachowo, sprawnie i bez zbędnych formalności. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które cieszy się dobrą reputacją, zarówno ze strony klientów, jak i przedsiębiorstw współpracujących. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz kompetencje. Oferujemy wyłącznie uczciwe i korzystne warunki współpracy - stawiamy każdego klienta na pierwszym miejscu.

Transakcja w naszym skupie przebiega niezwykle szybko i sprawnie, nie zajmuje zazwyczaj więcej niż godzinę.

Jakie pojazdy nas interesują?

Skupujemy niemal wszystkie używane samochody osobowe popularnych marek m.in. Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Lexus, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo i inne. Interesują nas również samochody poleasingowe oraz całe floty pojazdów. Nie zajmujemy się kupnem ani sprzedażą części samochodowych. Obecnie nie skupujemy samochodów osobowych z kierownicą po prawej stronie, jak również samochodów ciężarowych. Nie świadczymy również usług związanych z naprawą pojazdów.

Procedura skupu samochodu

Cała transakcja zaczyna się w momencie, gdy klient skontaktuje się z nami. Może być to kontakt telefoniczny, osobisty lub mailowy. Podczas pierwszej rozmowy lub wymiany wiadomości elektronicznych, konsultant poprosi klienta o takie informacje jak: marka samochodu, model, rocznik oraz ogólny stan techniczny pojazdu. Ponadto zapyta również o oczekiwaną cenę za samochód. Następnie ma miejsce umówienie się na spotkanie, gdzie będzie zawarta cała transakcja, po czym klient przekaże samochód pracownikowi skupu i otrzyma zapłatę od razu w formie gotówki lub według życzenia przelewem na konto bankowe.

Jak wygląda proces sprzedaży samochodu do skupu?

Sprzedaż samochodu naszej firmie jest wyjątkowo szybka i prosta. Nie trzeba dokonywać wcześniejszych przygotowań samochodu, ponieważ jego stan wizualny jest dla nas drugorzędny. Klient oszczędza czas związany z naprawą auta, gdyż transportujemy nawet takie pojazdy, które są unieruchomione. Przed skontaktowaniem się z nami warto przygotować sobie podstawowe dane na temat sprzedawanego auta - marka, model, rocznik, przebieg, przeszłość (przebyte kolizje, lakierowanie, spawanie itd.). Do wyboru przedstawiamy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz kontakt telefoniczny - odpowiedź otrzymasz natychmiastowo. Podczas rozmowy z konsultantem zostaniesz wypytany o najważniejsze informacje. Możesz przedstawić swoje oczekiwania finansowe, a my poinformujemy Cię o możliwym przedziale cenowym. Po ustaleniu orientacyjnej ceny, należy określić dogodny czas i miejsce oględzin samochodu.

W ustalonym terminie dojedziemy pod wskazany adres. Wszelkie koszty związane z dojazdem ponosimy my - bez względu, czy dojdzie do transakcji, czy nie. Oględziny samochodu nie trwają długo, zazwyczaj do 30 minut. Ostateczna wartość pojazdu zależy m.in. od przebiegu, stanu technicznego i stanu ogólnego pojazdu. Wycena zostanie przeprowadzona uczciwie i profesjonalnie, przez osoby kompetentne. Po ustaleniu satysfakcjonującej kwoty dla obu stron, następuje zawarcie umowy. Załatwiamy wszelkie formalności, jak np. sporządzenie umowy kupna-sprzedaży lub wypowiedzenie OC. Gotówkę możesz otrzymać natychmiast po podpisaniu umowy. Sam decydujesz o formie płatności - zależy, czy preferujesz gotówkę "do ręki", czy przelew na konto bankowe.

Współpraca

Interesuje nas nawiązanie stałej współpracy z firmami ubezpieczeniowymi, windykacyjnymi, leasingowymi, rzeczoznawcami samochodowymi, pomocami drogowymi, warsztatami naprawczymi, itd. Gwarantujemy korzystne prowizje za wskazanie pojazdu. Zapewniamy dogodne warunki współpracy.

Skup aut używanych, osobowych Warszawa - zapraszamy do współpracyO Firmie

Skup aut używanychCieszymy się, że trafili Państwo na stronę naszej firmy. Od wielu lat świad